Yahoo Québec Recherche sur tout le Web

Résultats de recherche

1. Il y a 9 heures · Au marcat: Danny Koi Lupano (90) / Nazmi Gripshi (57) 25 iulie. Orhei, Complexul Sportiv Raional. Spectatori: 3000. Arbitru: Nikola Popov. Asistenți: Georgi Todorov și Martin Venev. Al 4-lea oficial: Vladimir Valkov (toți, Bulgaria) Cartonașe galbene: Nabil Khali (79) / Kipras Kazukolovas (66), Geoffrey Charles (80)

2. Il y a 1 jour · Milsami a deschis ziua cu meciul din turul 2 al preliminariilor Conference League. FC Astana a deschis scorul în minutul 57, prin Gripshi. Fotbaliștii din Orhei au jucat mai bine decât kazahii, iar eforturile lor au fost răsplătite în minutul 90. Danu Spătaru a pasat decisiv, iar Koy Lupano a egalat.

3. Il y a 1 jour · Debakl Baharovog Makabija, bivši Partizanov rival ih pregazio. Fudbaleri Makabija iz Haife, koje sa klupe predvodi Barak Bahar, doživeli su debakl od azerbejdžanskog Sabaha, pošto su u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija poraženi sa 3:0. Utakmica je odigrana u Mađarskoj zbog ratnog stanja u Izraelu, a izabranici Baraka ...

4. Il y a 1 jour · Astăzi a fost disputat primul meci din cadrul rundei a doua preliminare din Conference League dintre Milsami Orhei și FC Astana din Kazahstan. Partida, care a fost jucată l

5. Il y a 1 jour · Coverage of the Europa Conference League Second Qualifying Round clash between Milsami and Astana.

6. Il y a 1 jour · Strona główna; Losuj artykuł; Kategorie artykułów; Najlepsze artykuły; Częste pytania (FAQ) Strony dla anonimowych edytorów dowiedz się więcej

7. Il y a 9 heures · Statistiques en direct Milsami Orhei vs Astana - Fase Previa Conference League 2025 : buts, passes décisives, cartons, changements, etc.